19. april, 2019.

Javni poziv „Via Dinarica“ za projekte iz oblasti turizma

Ovaj javni poziv se odnosi na dvije prioritetne oblasti:

Prioritetna oblast 1: Poboljšanje uslova i proširenje kapaciteta turističkih smještajnih objekata duž bijele, zelene (Mrkonjić Grad) i plave staze Via Dinarice u Bosni i Hercegovini.

Prioritetna oblast 2: Unapređenje postojećih i povećanje raznolikosti turističkih usluga u oblasti turizma u prirodi (kulturnog, istorijskog, sportsko-rekreativnog i avanturističkog turizma i slično) duž bijele, zelene i plave staze Via Dinarice u Bosni i Hercegovini.

Svi zainteresovani i kvalifikovani potencijalni podnosioci prijava, koji žele sudjelovati u ovoj aktivnosti projekta, da dostave svoje prijedloge projekata, uključujući svu prateću dokumentaciju, najkasnije do srijede, 08.05.2019. godine do 16:00 časova na sljedeću adresu:

Razvojni program Ujedinjenih nacija (UNDP)

UN House

Zmaja od Bosne bb, 71 000 Sarajevo, BiH