19. април, 2019.

Јавни позив „Via Dinarica“ за пројекте из области туризма

Овај јавни позив се односи на двије приоритетне области:

Приоритетна област 1: Побољшање услова и проширење капацитета туристичких смјештајних објеката дуж бијеле, зелене (Мркоњић Град) и плаве стазе Via Dinarice у Босни и Херцеговини.

Приоритетна област 2: Унапређење постојећих и повећање разноликости туристичких услуга у области туризма у природи (културног, историјског, спортско-рекреативног и авантуристичког туризма и слично) дуж бијеле, зелене и плаве стазе Via Dinarice у Босни и Херцеговини.

Сви заинтересовани и квалификовани потенцијални подносиоци пријава, који желе судјеловати у овој активности пројекта, да доставе своје приједлоге пројеката, укључујући сву пратећу документацију, најкасније до сриједе, 08.05.2019. године до 16:00 часова на сљедећу адресу:

Razvojni program Ujedinjenih nacija (UNDP)

UN House

Zmaja od Bosne bb, 71 000 Sarajevo, BiH