30. septembar, 2019.

Otvorena rekonstruisana ulica Nikole Tesle sredstvima Vlade Srbije

Nikolić je rekao da će uskoro doći trenutak da u svakoj opštini u Republici Srpskoj bude urađen poneki infrastrukturni projekat sredstvima Vlade Srbije.

On je naglasio da je fascinaran ljepotom ovog naselja i da ima utisak da su sredstva utrošena na pravi način.

Načelnica Aničić zahvalila je konzulu što je danas podijelio radost sa mještanima, te napomenula da se rekonstruisana ulica nalazi u velikom stambenom naselju i da će od ovog projekta korist imati mnogo stanovnika.

"Srbija ljubav prema nama ne pokazuju samo riječima, nego i djelima", istakla je Aničićeva i navela da je Vlada Srbije u dva navrata donirala sredstva ovoj opštini i da 400.000 KM još nije utrošeno.

Nikolić i Aničićeva zasadili su i drvo platana kao simbol zajedničkog rada i jedinstva.

Aničićeva je konzulu Srbije čestitala pobjedu muške odbojkaške reprezentacije na Evropskom prvenstvu.

U Ulici Nikole Tesle urađen je novi asfalt sa trotoarima, kao i neki od prilaza zgradama, a izvođač radova bilo je preduzeće "Mrkonjić putevi".