30. decembar, 2016.

Raspisan konkurs za dodjelu stipendija opštine Mrkonjić Grad studentima prvog ciklusa

Opštinska uprava opštine Mrkonjić Grad objavila je danas, 30. decembra, Konkurs za dodjelu stipendija opštine Mrkonjić Grad studentima prvog ciklusa na visokoškolskim ustanovama, kao i konkurs za dodjelu stipendija opštine Mrkonjić Grad đacima osnovnih i srednjih škola bez oba roditelja.

Konkurs će biti otvoren do ponedjeljka 16. januara 2017. godine.

Obrazci za podnošenje zahtjeva za stipendije mogu se preuzeti u Šalter sali Administrativne službe opštine, a nalaze se i na Internet stranici opštine Mrkonjić Grad u kategoriji Konkursi.

Sve dodatne informacije mogu se dobiti na telefon broj 050/220-950 i 080050101 (besplatna info linija), i direktno u kancelarijama broj 20 i 30.

Kompletan tekst Konkursa za dodjelu stipendija opštine Mrkonjić Grad studentima prvog ciklusa na visokoškolskim ustanovama možete pogledati ovdje kao i preuzeti:

Izjavu

Zahtjev za stipendije 16-17

Kućnu listu

Odluku o stipendiranju studenata prvog ciklusa na visokoškolskim ustanovama u školskoj 2016/2017.godini

Tekst Konkursa za dodjelu stipendija opštine Mrkonjić Grad đacima osnovnih i srednjih škola bez oba roditelja možete pogledati ovdje