28. decembar, 2023.

OBAVJEŠTENjE-Konačni rezultati konkursa za stipendije

Obavještavamo sve studente prvog ciklusa koji su konkurisali za dodjelu stipendija Opštine Mrkonjić Grad u akademskoj 2023/2024.godini da su KONAČNI rezultati konkursa za stipendije objavljeni 28.12.2023. godine na oglasnoj tabli Opštine kao i na web sajtu opštine.

Svi studenti koji su podnijeli zahtjev za dodjelu stipendija, a ispunjavaju uslove konkursa ostvarili su pravo na stipendiju.

Iznos mjesečne stipendije za sve godine studija je 140 KM, izuzev za studente koji imaju status  PPB i RVI od I-IV kategorije čiji iznos je 170 KM, i studenata koji studiraju Mašinski fakultet, fiziku i studenti Rudarsko-geološkog fakulteta čije stipendije iznose 200 KM.

Datum potpisivanja ugovora o stipendiranju biće naknadno objavljen.

KONAČNI REZULTATI

PREDSJEDNIK KOMISIJE