06. jul, 2024.

Mrkonjić Grad u znaku "Outdoor festivala Pecka"

Danas je zvanično otvoren Outdoor festival Pecka, a zvaničnom otvaranju prosustvovao je načelnik Dragan Vođević. Vođević je naglasio da je Opština podržala festival Pecka, kao i svih prethodnih godina, jer ovo je zaista iskustvo po kojem Mrkonjić Grad može i mora biti prepoznatljiv na turističkoj mapi Republike Srpske, odnosno Bosne i Hercegovine. Pecka je dragulj koji treba da njegujemo, čuvamo, te da sa ponosom ističemo kao što smo i do sada radili, istakao je načelnik.

Organizatori ovog dvodnevog festivala najavili su aktivni boravak u prirodi uz sportsko, rekreativne, zabavno-edukativne i druge sadržaje za sve uzraste.

Pozivamo Vas da ovaj vikend iskoristite u prirodi, a najbolje mjesto za porodicu je provjerena destinacija Vizitor centar Pecka.