06. јул, 2024.

Мркоњић Град у знаку "Outdoor festivala Pecka"

Данас је званично отворен Outdoor festival Pecka, а званичном отварању просуствовао је начелник Драган Вођевић. Вођевић је нагласио да је Општина подржала фестивал Пецка, као и свих претходних година, јер ово је заиста искуство по којем Мркоњић Град може и мора бити препознатљив на туристичкој мапи Републике Српске, односно Босне и Херцеговине. Пецка је драгуљ који треба да његујемо, чувамо, те да са поносом истичемо као што смо и до сада радили, истакао је начелник.

Организатори овог дводневог фестивала најавили су активни боравак у природи уз спортско, рекреативне, забавно-едукативне и друге садржаје за све узрасте.

Позивамо Вас да овај викенд искористите у природи, а најбоље мјесто за породицу је провјерена дестинација Визитор центар Пецка.