00 387 50 220 920 kabinet_nacelnika@mrkonjic-grad.rs.ba Понедјељак – Петак 7.00h - 15.00h

Obavještenja

20. April, 2017.

Mladost poražena na domaćem terenu

Košarkaši Mladosti sinoć su poraženi od ekipe Bošnjaka na svom terenu 77:85.

U utakmici posljednjeg kola Lige za opstanak Mladost je u Mrkonjić Gradu zabilježila novi poraz, bolja od domaćina bila je ekipa Bošnjaka. Ova utakmica nije imala takmičarski značaj jer je Leotar već ranije izgubio sve šasne za opstanak u ligi i sljedeću sezonu će igrati u Prvoj ligi RS.

Tokom tri četvrtine utakmice rezultat je bio uglavnom izjednačen, obe ekipe su se smjenjivale u vođstvu, tri minute do kraja utakmice rezultat je bio 74:74 i Mladost je tu stala. Utakmicu je riješio Adi Sarajlić koji je u posljednja tri minuta postigao 7 poena i donio svojoj ekipi pobjedu u Mrkonjić Gradu.

U domaćem timu najefikasniji je bio Milijan Bocka sa 22 poena, Bojan Stanojević 16 poena i 9 skokova.