00 387 50 220 920 kabinet_nacelnika@mrkonjic-grad.rs.ba Понедјељак – Петак 7.00h - 15.00h

Обавјештења

20. април, 2017.

Младост поражена на домаћем терену

Кошаркаши Младости синоћ су поражени од екипе Бошњака на свом терену 77:85.

У утакмици посљедњег кола Лиге за опстанак Младост је у Мркоњић Граду забиљежила нови пораз, боља од домаћина била је екипа Бошњака. Ова утакмица није имала такмичарски значај јер је Леотар већ раније изгубио све шасне за опстанак у лиги и сљедећу сезону ће играти у Првој лиги РС.

Током три четвртине утакмице резултат је био углавном изједначен, обе екипе су се смјењивале у вођству, три минуте до краја утакмице резултат је био 74:74 и Младост је ту стала. Утакмицу је ријешио Ади Сарајлић који је у посљедња три минута постигао 7 поена и донио својој екипи побједу у Мркоњић Граду.

У домаћем тиму најефикаснији је био Милијан Боцка са 22 поена, Бојан Станојевић 16 поена и 9 скокова.