00 387 50 220 920 kabinet_nacelnika@mrkonjic-grad.rs.ba Понедјељак – Петак 7.00h - 15.00h

Obavještenja

06. March, 2017.

Sparsi savladali Mladost

Spars - Mladost 76:74 (27:22, 14:22, 21:12, 14:18). Sparsi su bolje otvorili meč, a prvu dionicu završili su s vodstvom 27:22, ali je Mladost uspjela da se vrati do kraja poluvremena i da povede. Na odmoru su vodili 44:41. Treća dionica bila je ključna za Mladost, pošto su u istoj Sparsi imali 21:12. U zadnjoj četvrtini domaćin je održavao prednost, ali je Mladost uspjela da se vrati na minus dva u samom finišu, no na kraju domaćinu pripada pobjeda. Za Sparse je ovo bila 11. pobjeda, dok je Mladost upisala 12. poraz. Sparsi će, prema svemu sudeći, igrati završnicu za prvaka BiH sa Bosnom, Zrinjskim i Slobodom.

Kovačević je predvodio Sparse sa 17 poena, dok je Bašić ubacio 16. U ekipi Mladost Vučković i Stanojević su ubacili po 19, a Patković 16 poena.

Spars : Spasov, Jovanović 11, Vuksanović, Kočić, Babović 9, Manjgafić 10, Biberović 3, Kovačević 17, Stepanović 3, Bašić 16, Dumo 6, Pirić 1.

Mladost:  Srdić, Đurđević 3, Ljuboja, Milošević 3, Kljajić, Ivetić 2, Vučković 19, Jotić, Nišanović 9, Stanojević 19, Patković 16, Marković 3