Вијести

13. јун, 2019.

Начелница посјетила социјално угрожену породицу Шикман у Подгорији

Самохраној мајци Сањи Шикман  власник предузећа ''МГ Минд'' Младен Милановић обезбиједио је елементе за кухињу, а за њеног дванаестогодишњег сина Милорада лаптоп, као и неке од основних намирница за живот.

Начелница Аничић је такође уручила помоћ овој породици, и рекла да општина у сарадњи са Центром за социјални рад настоји да обезбиједи помоћ за породице које се налазе у стању социјалне потребе. Она се захвалила привреднику Младену Милановићу који помаже многе породице не само у Мркоњић Граду него широм Републике Српске.

Сања Шикман са својим сином живи као подстанар, незапослена је и бави се пољопривредом, има четири краве и 30-так коза и на тај начин обезбјеђује егзистенцију за себе и свог сина.