17. април, 2019.

Обиљежавање Дана планете Земље

Као и предходне године, учесници су имали обавезу сакупити 200 ПЕТ чепова. Акција је почела 01.04. и у року од четири дана сакупљено је преко 11 000 ПЕТ чепова, те на основу тога најактивнијим учесницима акције биће додјељено 60 лопти.

Уз пригодан програма који су припремили мали „Еколози“ Дјечијег вртића „Миља Ђукановић“ дружићемо се и са Новишом из „Нове банке“ уз компанију „Vivia“ и домаћи трговачки ланац „ Tropic“, који ће учеснике обрадовати поклонима из палете својих производа. Aкцију су подржали: Општина Мркоњић Град, Фонд за заштиту животне средине и енергетску ефикасност РС и друштвено одговорне компаније (МГ МИНД, „Нова банка“, КП „Парк“, „Tropic“, „Adriatic osiguranje“, „Vivia“ и „Euro Beta“).