17. april, 2019.

Obilježavanje Dana planete Zemlje

Kao i predhodne godine, učesnici su imali obavezu sakupiti 200 PET čepova. Akcija je počela 01.04. i u roku od četiri dana sakupljeno je preko 11 000 PET čepova, te na osnovu toga najaktivnijim učesnicima akcije biće dodjeljeno 60 lopti.

Uz prigodan programa koji su pripremili mali „Ekolozi“ Dječijeg vrtića „Milja Đukanović“ družićemo se i sa Novišom iz „Nove banke“ uz kompaniju „Vivia“ i domaći trgovački lanac „ Tropic“, koji će učesnike obradovati poklonima iz palete svojih proizvoda. Akciju su podržali: Opština Mrkonjić Grad, Fond za zaštitu životne sredine i energetsku efikasnost RS i društveno odgovorne kompanije (MG MIND, „Nova banka“, KP „Park“, „Tropic“, „Adriatic osiguranje“, „Vivia“ i „Euro Beta“).