28. septembar, 2016.

Sutra Svečani koncert klasične muzike

Povodom otvaranja Centra za moderno muzičko obrazovanje " ConMusica Mrkonjić Grad" u četvrtak 29. septembra sa početkom u 19 časova u Kulturno-sportskom centru "Petar Kočić" (Pozorišna sala) biće organizovan Svečani koncert klasične muzike.

Organizator Svečanog koncerta je Centar za moderno muzičko obrazovanje" ConMusica Mrkonjić Grad" u saradnji sa Institutom za moderno muzičko obrazovanje "ConMusica Banja Luka".

Novootvoreni Centar za Moderno muzičko obrazovanje "ConMusica Mrkonjić Grad" u narednom periodu vršiće upis na muzičke odsjeke:

Klavir

Klavijatura

Gitara

Muzičko scensko pjevanje..

Probni časovi za sve zainteresovane polaznike biće održani u toku oktobra mjeseca, a nastava će se održavati u prostorijama škole "Petar Kočić".

Sve informacije zainteresovani mogu dobiti na broj telefona: 065/775-882,

kao i na zvaničnoj web stranici www.opus conmusica.org