28. mart, 2017.

Mladost dočekuje Građanski

U okviru 3. kola Lige za opstanak košarkaškog prvenstva BiH, košarkaši Mladosti dočekuju ekipu Građanskog iz Bijeljine. Mladost je u dosta teškoj situaciji, donekle su popravili stanje pobjedom u Trebinju i prekinuli dugi niz poraza. Eventualnom pobjedom protiv Građanskog stvorili bi sebi realne šanse u borbi za opstanak, ako se uzme u obzir da je ekipa Bošnjaka koja im je direktni konkurent u toj borbi loše ušla u prva dva kola sa dva poraza, i u narednom kolu Bošnjak ide na teško gostovanje kod Leotara u Trebinje. Utakmica između Mladosti i Građanskog igra se srijedu 29. Marta u 19:00 časova u Areni Komercijalne Banke u Mrkonjić Gradu.