JAVNI POZIV PODRŠKA TURISTIČKIM SUBJEKTIMA

Sredstva su planirana za refundaciju dijela troškova aktivnosti turističkih subjekata u visini do 30%, a maksimalno 3.000,00KM po subjektu.Sredstva su planirana za refundaciju dijela troškova aktivnosti turističkih subjekata u visini do 30%, a maksimalno 3.000,00KM po subjektu.

Namjena

1. Nabavka opreme i namještaja za opremanje soba, kuhinja, kupatila i dr. prostorija unutar turističkih smještajnih objekata,
  2. Izvođenje građevinskih i zanatskih radova na turističkom objektu,
  3. Postavljanje promotivne table.

Potrebna dokumentacija

1. Zahtjev za korištenje sredstava sa planom investicije,
  2. Rješenje o registraciji ili Ugovor sa turističkom organizacijom,
  3. Izvještaj o realizaciji investicije sa dokazima o izvršenim plaćanjima (Ugovor sa dobavljačima, fakture, fiskalni računi, bankovni izvodi…),
  4. Potvrda o izmirenim obavezama prema poreskoj upravi i Opštini Mrkonjić Grad.

Zahtjev za podsticajna sredstva se podnosi u Agenciji za privredni razvoj opštine Mrkonjić Grad, ulica Svetog Save (Kulturni centar), do utroška sredstava, a najkasnije do 25.07.2024. godine.

Svi zainteresovani detaljnije informacije mogu dobiti u prostorijama Agencije ili na telefon broj: 050/214-257.

Javni poziv pogledajte ovdje.