13. децембар, 2016.

Обавјештење

Скупштина општине Мркоњић Град је на својој другој сједници одржаној 09.12.2016. године усвојила нацрте одлука о висини пореске стопе за опорезивање непокретности, висини вриједности непокретности по зонама и висини боравишне таксе.

Овим путем, Општинска управа општине Мркоњић Град обавјештава заинтересовану јавност да своје приједлоге, мишљења и сугестије могу послати и путем електронске поште на адресу: javnost@mrkonjic/grad.rs.ba  или директним контактом обрађивача ових одлука Одјељења за привреду и финансије општине Мркоњић Град, до петка, 16.12.2016. године“

Нацрт одлуке о висини пореске стопе за опорезивање непокретности можете погледати овдје

Нацрт одлуке о висини вриједности непокретности по зонама овдје

Нацрт одлуке о висини боравишне таксе овдје