10. септембар, 2016.

Улица Петра Кочића модернија и функционалнија

У Мркоњић Граду је у току је асфалтирфање улице Петра Кочића у Новом насељу, која је била скроз у лошем стању. Вриједност радова је око 430.000 КМ, а осим асфалтирања у ово ј улици извршена је и реконструкција водоводне и канализационе мрежеу вриједности 205.000 КМ.

Дамир Сладојевић начелник Одјељења за изградњу града и управљање имовином  каже да је било неопходно обновити ову улицу јер је била у катастрофалном стању.

''Улица је била у јако лошем стању. Осим  асфалтирање улице, урађени су тротоари и постављени  ивичњаци, а  измјештен је и дио јавне расвјете како би улица била шира“, казао је Сладојевић и додао да је улица сада много функционалнија и модернија.