07. децембар, 2016.

У петак друга сједница Скупштине Општине

У петак 9. децембра, биће одржана друга сједница Скупштине Општине Мркоњић Град на којој ће одборници разматрати 24 тачке Дневног реда.

Између осталог одборници ће разматрати Нацрт одлуке у усвајању Ребаланса буџета Општине Мркоњић Град за 2016. годину,  Нацрт одлуке о измјени Одлуке о извршењу буџета Општине за 2016. годину, као и Одлуку о усвајању Нацрта буџета Општине Мркоњић Град за 2017. годину.

Пред одборницима ће се наћи и Нацрт одлуке о утврђивању стопе за опорезивање непокретности на територији Општине Мркоњић Град за 2017. годину, као и Нацрт одлуке о висини вриједности непокретности на подручју Општине Мркоњић Град за 2017. годину.

Одборници ће разматрати и Приједлог одлуке о измјени и допуни Одлуке о изради Зонинг плана подручја посебне намјене Туристичко-рекреационог центра ''Балкана'' Мркоњић Град .

На Дневном реду засиједања разматраће се и неколико извјештаја и информација.

Дневни ред другог скупштинског засиједања можете погледати овдје