18. новембар, 2016.

АНИЧИЋЕВА ОЗВАНИЧИЛА ПОЧЕТАК ТРЕЋЕГ МАНДАТА

Начелник општине Мркоњић Град Дивна Аничић /СНСД/ озваничила је данас почетак свог трећег мандата уз присуство предсједника општинских одбора СНСД-а Зорана Тегелтије и ДНС-а Радомира Попадића.

Аничићева је новинарима рекла да ће приоритет у њеном раду и даље бити нова радна мјеста.

"Слиједи конституисање скупштине, расподјела власти са нашим коалиционим партнерима ДНС-ом и СП-ом. Наш буџет је био стабилан претходних година, а "очекујемо да ће и даље бити", навела је Аничићева.

Она каже да ће приоритет у раду бити отварање нових радних мјеста, изградња инфраструктуре, бриге о младима, јачању установа...

Аничићева је додала да ће СНСД, ДНС и СП имати скупштинску већину у локалном парламенту са 18 одборника.