00 387 50 220 920 kabinet_nacelnika@mrkonjic-grad.rs.ba Понедјељак – Петак 7.00h - 15.00h

Обавјештења

06. април, 2017.

Пораз Младости у Широком

Током цијелог меча, домаћи тим је контролисао утакмицу и побједа ни једног момента није долазила у питање. Младост је само у првој четвртини имала резултатски прикључак, док су од 11 минута домаћи подигли ниво игре и почели стварати предност. На полувријеме се отишло са резултатом 43:34. У другом полувремену широки је наставио да овећава предност која је на крају меча износила +20 (83:63). У овој утакмици Младост није имала велике шансе да се реваншира Широком за пораз у Мркоњић Граду. У тиму Млаодсти једини су за игру били расположени Бојан Станојевић који је постигао 20 поена,10 скокова и Милијан Боцка који је уписао 18 поена и 7 асистенција.  Широки је побједом учврстио лидерску позицију док кошаркашима Младости остаје да се до краја боре за мјесто које им гарантује останак у елитном друштву БХ кошарке.

Следећу утакмицу Младост игра 9. априла у Мркоњић Граду гдје дочекује Леотар из Требиња.