00 387 50 220 920 kabinet_nacelnika@mrkonjic-grad.rs.ba Понедјељак – Петак 7.00h - 15.00h

Obavještenja

06. april, 2017.

Poraz Mladosti u Širokom

Tokom cijelog meča, domaći tim je kontrolisao utakmicu i pobjeda ni jednog momenta nije dolazila u pitanje. Mladost je samo u prvoj četvrtini imala rezultatski priključak, dok su od 11 minuta domaći podigli nivo igre i počeli stvarati prednost. Na poluvrijeme se otišlo sa rezultatom 43:34. U drugom poluvremenu široki je nastavio da ovećava prednost koja je na kraju meča iznosila +20 (83:63). U ovoj utakmici Mladost nije imala velike šanse da se revanšira Širokom za poraz u Mrkonjić Gradu. U timu Mlaodsti jedini su za igru bili raspoloženi Bojan Stanojević koji je postigao 20 poena,10 skokova i Milijan Bocka koji je upisao 18 poena i 7 asistencija.  Široki je pobjedom učvrstio lidersku poziciju dok košarkašima Mladosti ostaje da se do kraja bore za mjesto koje im garantuje ostanak u elitnom društvu BH košarke.

Sledeću utakmicu Mladost igra 9. aprila u Mrkonjić Gradu gdje dočekuje Leotar iz Trebinja.