18. novembar, 2016.

ANIČIĆEVA OZVANIČILA POČETAK TREĆEG MANDATA

Načelnik opštine Mrkonjić Grad Divna Aničić /SNSD/ ozvaničila je danas početak svog trećeg mandata uz prisustvo predsjednika opštinskih odbora SNSD-a Zorana Tegeltije i DNS-a Radomira Popadića.

Aničićeva je novinarima rekla da će prioritet u njenom radu i dalje biti nova radna mjesta.

"Slijedi konstituisanje skupštine, raspodjela vlasti sa našim koalicionim partnerima DNS-om i SP-om. Naš budžet je bio stabilan prethodnih godina, a "očekujemo da će i dalje biti", navela je Aničićeva.

Ona kaže da će prioritet u radu biti otvaranje novih radnih mjesta, izgradnja infrastrukture, brige o mladima, jačanju ustanova...

Aničićeva je dodala da će SNSD, DNS i SP imati skupštinsku većinu u lokalnom parlamentu sa 18 odbornika.