14. septembar, 2016.

Raspisan konkurs za prijem pripravnika u Opštinsku upravu opštine Mrkonjić Grad

Danas, 14. septembra, Opštinska uprava Opštine Mrkonjić Grad raspisala je javni konkurs za prijem sedam (7) pripravnika sa visokom stručnom spremom u Opštinsku upravu opštine Mrkonjić Grad. Na konkurs se mogu javiti lica koja do sada nisu zasnovala radni odnos u svom zanimanju, a pripravnički staž, za one koji budu primljeni na osnovu ovog konkursa, trajaće godinu dana.

Rok za podnošenje prijava je 15 dana, od dana objavljivanja javnog konkursa. Prijave na javni konkurs se mogu podnijeti direktno ili putem pošte, na adresu: Opština Mrkonjić Grad, Trg kralja Petra I Karađorđevića br.1, sa naznakom-„Komisiji za izbor“. Nepotpune i neblagovremene prijave neće se uzimati u razmatranje.

Javni konkurs se objavljuje u «Službenom glasniku Republike Srpske» i u dnevnom listu «Glas Srpske», kao i na oglasnoj tabli opštine Mrkonjić Grad.

O uslovima Konkursa, potrebnim dokumentima i ostalim pojedinostima koje se tiču Konkursa više detalja možete pogledati  ovdje