05. septembar, 2016.

Obavještenje - U toku prijave na pripremnu nastavu muzičkog obrazovanja i časove harmonike, klavira i gitare

Opština Mrkonjić Grad sa ciljem muzičkog opismenjavanja djece uzrasta od 6 do 14 godina poziva svu zainteresovanu djecu da se prijave na pripremnu nastavu koja je uvod u nastavu muzičkog obrazovanja (djeca uzrasta od 6-9 godina) i časove harmonike, klavira i gitare (djeca od 8-14 godina).

Pripremnu nastavu i školu harmonike vodiće Milan Sladojević, profesor muzičke kulture, a u skladu sa brojem zainteresovanih za časove gitare i klavira časove će odražavati profesor muzičke kulture iz Banja Luke. Časovi će se održavati u prostorijama Osnovne škole „Ivan Goran Kovačić“ i namijenjeni su đacima koji žele savladati osnove muzičke pismenosti.

Pripremna nastava (časovi solfeđa) i časovi harmonike su sufinansirani od strane Opštine Mrkonjić Grad, dok će se časovi klavira i gitare naplaćivati.

Prijave i više informacija možete dobiti na broj        065/165-150, profesor Milan Sladojević.

Rok za prijavu je od 5 do 16. septembra 2016. godine.