15. avgust, 2016.

U toku su javni radovi – posao za deset radnika

Deset stanovnika opštine Mrkonjić Grad dobilo je posao na 60 dana u okviru projekta javnih radova koje je obezbijedila opština Mrkonjić Grad u saradnji sa Komunalnim preduzećem 'Park' .

Dušan Janković direktor Komunalnog preduzeća kaže da su radnici raspoređeni na gradskom području opštine Mrkonjić Grad  i selima Šehovci, Baljvine i Baraći.

''Oni će raditi 60 dana. U samom gradu će čistiti korito Crne rijeke dužine oko 1.500 metara i Vilenjak, a to su dvije vitalne tačke za održavanje, a potom će raditi na kresanju lokalnih puteva'', rekao je Janković. On je dodao da će se  u selima  radovi odvijati zavisno od vrste i završetka posla.

Za javne radove odvojeno je oko 30.000 KM, koje zajednički finansiraju opština Mrkonjić Grad i KP ''Park''.