Вијести

09. септембар, 2019.

Елени Кесић Гран при фестивала Распјеване пахуљице

Награду за најбољу интерпретацију освојила је Ивана Лазендић из Мркоњић Града са пјесмом "Свет љубави", а награду за сценски наступ Корина Постружин из Загреба са пјесмом "Суперстар".

Директор фестивала Милијана Малић рекла је да је фестивал васпитно-образовног карактера и да је његова суштина да музика буде мост који ће спојити све учеснике.

"Било је много сјајних извођача који су стасали у праве звјездице", истакла је Малићева.

У ревијалном дијелу наступили су прошлогодишњи побједници Озрен Томић и Дарија Врачевић.

Фестивал је почео вече прије, када је одржано и полуфинално вече на којем је изабрано 19 извођача који су наступили у финалу.

Фестивал је одржан у организацији Удружења "Мали принц" из Мркоњић Града и Културно-спортског центра "Петар Кочић", под покровитељством општине.