03. јун, 2019.

Хуманитарно удружење жена прославило Спасовдан

Прослави су синоћ присуствовали и потпредсједник Народне скупштине Републике Српске Жељка Стојичић, замјеник начелника општине Мркоњић Град Мирослав Комленић и предсједник Скупштине општине Миленко Милекић.

Предсједник Удружења жена Дара Милекић рекла је да је слава прилика за дружење и размјену искустава.

"Вечерас нам је било лијепо, организовали смо томболу, а имали смо и забавни програм у којем је учествовало локално културно-умјетничко друштво. Надам се да су гости уживали и да смо сви заједно нешто и научили", истакла је Милекићева.

Она је навела да се њихово удружење првенствено бави хуманитарним радом, али и да често нађу прилику да се друже и успостављају контакте са другим удружењима жена.

Српска православна црква и вјерници Спасовдан прослављају 6. јуна.