31. мај, 2019.

„Pecka Outdoor Festival“ помјерен за 20. и 21. јул

"Сви који су купили улазнице, а не одговара им нови термин, моћи ће да рефундирају пуни износ, било да су извршили уплату посредством „Zepter Passport“ туристичке агенције или су извршили резервације путем интернет сајта www.peckaoutdoor.com ", кажу организатори.

Боро Марић, директор „Pecka Outdoor Festivala“, уз захвалност и разумијевање позвао је све заинтересоване да пријаве своје учешће у фестивалским активностима за сунчаније дане у Пецки.

Организатори истичу да сви они који желе доћи у Пецку и овог викенда, без обзира на временске прилике, су добродошли, те ће бити почашћени излетом на Сану и топлим чајем у топлој кући Центра за посјетиоце Пецка.

„Pecka Outdoor Festival“ је једини овог типа у БиХ, који нуди атрактивне програмске садржаје и активности на отвореном за све генерације посјетилаца, намијењен породицама, рекреативцима, спортистима и свим људима који су у потрази за природним атракцијама и мјестима за активни одмор.

Овај фестивал је осмишљен и са додатним циљем популаризације изузетно примамљивог простора Пецке и сусједних села.