10. новембар, 2016.

Трећи мандат начелница Дивна Аничић започела радном посјетом Солуну

Први радни дан у трећем мандату за начелницу општине Мркоњић Град Дивну Аничић почео је радном посјетом Солуну и састанком у Представништву Републике Српске у овом граду.

Начелница Аничић са сарадницима је разговарала са директором Представништва Георгиосом Димитрополусом и шефом Представништва Александром Фоурлисом о могућностима проналаска потенцијалних инвеститора за производњу камене вуне, пертнера за фабрику воде Круна као и проналаску инвеститоре за пословну зону Подбрдо.

Један од резултата данашњег састанка је и сутрашњи састанак који је планиран у фабрици за производњу камене вуне Фибран.

Шеф Представништва Александар Фоурилис за крај мјесеца новембра најавио је службену посјету Мркоњић Граду.