13. октобар, 2016.

Завршено асфалтирање неколико улица и путева на подручју општине

Грађевинска сезона се ближи крају и у Мркоњић Граду протеклих дана завршено је асфалтирање неколико улица и путева. У насељу Подоругла асфалтиран је пут за Шормазе дужине 230 метара, затим у насељу Збориште је асфалтиран крак у улици Милоша Обилића дужине 200 метара и у селу Подбрдо пут за Лазендиће дужине 120 метара.

Вриједност радова  сва три пута је 92.000 КМ, а средства су  заједничким учешћем обезбиједили општина Мркоњић Град и грађани. Извођач радова било је предузеће ''Мркоњићпутеви''.

У одјељењу за изградњу града и управљање имовином  кажу да су задовољни протеклом грађевинском сезоном, те је од планираних остало само неколико мањих пројеката да се реализују до краја мјесеца.