05. септембар, 2016.

Обавјештење - У току пријаве на припремну наставу музичког образовања и часове хармонике, клавира и гитаре

Општина Мркоњић Град са циљем музичког описмењавања дјеце узраста од 6 до 14 година позива сву заинтересовану дјецу да се пријаве на припремну наставу која је увод у наставу музичког образовања (дјеца узраста од 6-9 година) и часове хармонике, клавира и гитаре (дјеца од 8-14 година).

Припремну наставу и школу хармонике водиће Милан Сладојевић, професор музичке културе, а у склaду са бројем заинтересованих за часове гитаре и клавира часове ће одражавати професор музичке културе из Бања Луке. Часови ће се одржавати у просторијама Основне школе „Иван Горан Ковачић“ и намијењени су ђацима који желе савладати основе музичке писмености.

Припремна настава (часови солфеђа) и часови хармонике су суфинансирани од стране Општине Мркоњић Град, док ће се часови клавира и гитаре наплаћивати.

Пријаве и више информација можете добити на број        065/165-150, професор Милан Сладојевић.

Рок за пријаву је од 5 до 16. септембра 2016. године.