25. август, 2016.

ПОТПИСАН СПОРАЗУМ О МЕЂУСОБНОЈ САРАДЊИ ИЗМЕЂУ ОПШИНЕ ЈАЈЦЕ И ОПШТИНЕ МРКОЊИЋ ГРАД

Потписан је Споразум о међусобној сарадњи између опшине Јајце и општине Мркоњић Град у области туризма и успостављању радне групе за развој туризма.

Споразум су потписали начелница општине Мркоњић Град  Дивна Аничић и начелник општине Јајце Един Хозан.

Овим споразумом стране потписнице објављују заједнички интерес и уређују питања која се односе на међусобну сарадњу и координацију поступања у циљу промоције туристичких потенцијала, увезивања заједничке туристичке понуде и привлачење донаторских средстава за реализацију пројеката из области развоја туризма.