15. август, 2016.

У току су јавни радови – посао за десет радника

Десет становника општине Мркоњић Град добило је посао на 60 дана у оквиру пројекта јавних радова које је обезбиједила општина Мркоњић Град у сарадњи са Комуналним предузећем 'Парк' .

Душан Јанковић директор Комуналног предузећа каже да су радници распоређени на градском подручју општине Мркоњић Град  и селима Шеховци, Баљвине и Бараћи.

''Они ће радити 60 дана. У самом граду ће чистити корито Црне ријеке дужине око 1.500 метара и Вилењак, а то су двије виталне тачке за одржавање, а потом ће радити на кресању локалних путева'', рекао је Јанковић. Он је додао да ће се  у селима  радови одвијати зависно од врсте и завршетка посла.

За јавне радове одвојено је око 30.000 КМ, које заједнички финансирају општина Мркоњић Град и КП ''Парк''.