00 387 50 220 920 kabinet_nacelnika@mrkonjic-grad.rs.ba Понедјељак – Петак 7.00h - 15.00h

Обавјештења

20. март, 2017.

Реми Слободе и Подриња у 18. колу

Фудбалери Слободе пред својом публиком су ремизирали са екипом Подриња резултатом 0:0, у 18. колу Прве лиге Републике Српске. Мркоњићани су на овој утакмици имали више од игре, али им је срећа окренула леђа. Прво полувријеме протекло је у знаку домаћег састава, који је пријетио са свих страна, али лопта једноставно није хтјела у гол тима из Јање. Пред сам крај првог полувремена, домаћин је имао још једну прилику да затресе мрежу противника али лопта одлази поред гола, па се тако на паузу иде при резултату 0:0.

У других 45 минута, Слобода је била та која се питала о свему. Најбољу шансу да постигну погодак, домаћи су имали у 75. минути меча када задња линија Подриња  у свом шеснаестерцу руши крилног нападача Слободе Александра Малбашића, а главни арбитар показује на бијелу тачку. Одговорност је преузео Травар који слабо шутира, па тако противнички голман у своју статистику уписује и одбрањени једанаестерац. До краја није било погодака.

Слобода ће у следећем колу гостовати у Дервенти екипи Текстилца.