18. јул, 2016.

Обавјештење

У оквиру пројекта којег проводи УНДП који се тиче управљања ризицима од поплава у сливу ријеке Врбас, током јуна и јула 2016. године биће проведена телефонска анкета међу грађанима наше општине. Анкета има за циљ приказ потенцијалних штета у случају поплава различитог интензитета. Анкета обухвата питања везана за карактеристике куће или стана, аутомобила, пољопривредне механизације и сл.

Овом приликом вас у име Општине Мркоњић Град молимо да, уколико будете позвани, узмете учешће у поменутој анкети. На тај начин ћемо створити боље предуслове за борбу против поплава.

Анкета ће бити проведена у сљедећим насељима:

•          Сурјан

•          Баљвине