12. јул, 2016.

ПОЗИВ ЗА ПОНОВНУ ЈАВНУ РАСПРАВУ Зонинг плана подручја посебне намјене ТРЦ Балкана

Обавјештава се јавност да је завршен поновни јавни увид у Нацрт Зонинг плана подручја посебне намјене ТРЦ Балкана. Поновна јавна расправа ће се одржати дана 13.07.2016. године у 11,00 часова у Скупштинској сали Општине Мркоњић Град.Поновној јавној расправи могу присуствовати сва заинтересована лица.

На поновну јавну расправу обавезно се позивају представници носиоца припреме,носилац израде,чланови Савјета плана и организације у чијем је дјелокругу снабдијевање водом и одвођење отпадних вода,снабдијевање електричном енергијом,телефонски саобраћај,противпожарна заштита.Моле се и сва остала заинтересована лица да узму учешћа у поновној јавној расправи и тиме допринесу добијању што квалитетнијег планског рјешења.

Прилог; План просторне организације

Одјељење за просторно планирање  и комуналне послове