01. јул, 2016.

Злато за плесни студио ''Поинт'' из Мркоњић Града

У организацији Савеза модерних плесова у БиХ и домаћина плесног студија 'Орион' Пале 19. јуна на Палама одржано је Државно првенство БиХ у модерним плесовима.

Златном медаљама окитили су се малишани Плесног студија ''ПОИНТ'' из Мркоњић Града, којима је ово било прво учешће на државном првенству, a представили су  са двије кореографије у двије старосне категорије .

''Са задовољством можемо рећи да су наши плесачи били сјајни и бриљирали су на плесној сцени, те су освојили два прва мјеста и златне медаље. Плесачи су презадовољни, а и ја као њихов тренер са поносом настављам да тренирам ту сјајну и талентовану дјецу'', рекла је тренер ''Поинта'' Драгана Кустурић.

Чланови плесног клуба ''Поинт'' Мркоњић Град такође су учествовали и на годишњем концерту клуба у Банском двору у Бањалуци 25. јуна, гдје су показали шта су то све радили у протеклој години.