Позив на учешће у процесу консултација о АКЦИОНОM ПЛАНУ ЗА ОДРЖИВУ ЕНЕРГИЈУ И КЛИМУ

Општинска управа Мркоњић Град ставља на јавни увид документ „ АКЦИОНИ  ПЛАН ЗА ОДРЖИВУ ЕНЕРГИЈУ И КЛИМУ ( SECAP-еngl. Sustainable Energy and Climate Action Plan) за период 2024-2030.године“

У процесу припреме АКЦИОНОГ ПЛАНА ЗА ОДРЖИВУ ЕНЕРГИЈУ И КЛИМУ (SECAP-еngl. Sustainable Energy and Climate Action Plan) за период 2024-2030.године планиране су финалне јавне консултације у трајању од 15дана, од дана објављивања на званичној интернет страници општине.

Документ је доступан за јавни увид и може се преузети ОВДЈЕ.

Позивамо вас да у наредних 15 дана, колико и траје јавни увид, своје сугестије, примједбе или приједлоге за допуну или побољшање АКЦИОНОГ ПЛАНА ЗА ОДРЖИВУ ЕНЕРГИЈУ И КЛИМУ (SECAP-еngl. Sustainable Energy and Climate Action Plan), доставите на мејл адресe:

m.sarac@mrkonjic-grad.rs.ba

z.blagojevic@mrkonjic-grad.rs