Вијести

30. септембар, 2019.

Отворена реконструисана улица Николе Тесле средствима Владе Србије

Николић је рекао да ће ускоро доћи тренутак да у свакој општини у Републици Српској буде урађен понеки инфраструктурни пројекат средствима Владе Србије.

Он је нагласио да је фасцинаран љепотом овог насеља и да има утисак да су средства утрошена на прави начин.

Начелница Аничић захвалила је конзулу што је данас подијелио радост са мјештанима, те напоменула да се реконструисана улица налази у великом стамбеном насељу и да ће од овог пројекта корист имати много становника.

"Србија љубав према нама не показују само ријечима, него и дјелима", истакла је Аничићева и навела да је Влада Србије у два наврата донирала средства овој општини и да 400.000 КМ још није утрошено.

Николић и Аничићева засадили су и дрво платана као симбол заједничког рада и јединства.

Аничићева је конзулу Србије честитала побједу мушке одбојкашке репрезентације на Европском првенству.

У Улици Николе Тесле урађен је нови асфалт са тротоарима, као и неки од прилаза зградама, а извођач радова било је предузеће "Мркоњић путеви".