13. јун, 2019.

Одржано 24. републичко такмичење екипа Црвеног крста

Општинску организацију Црвеног крста Мркоњић Град  представљали су подмладак и омладина Црвеног крста и то ученици ОШ „Петар Кочић“ и Гимназије. Све такмичарске екипе су показале завидан ниво знања из пружања прве помоћи захваљујући континуираном раду у овој области, током цијеле године.  Прво мјесто у категорији Подмлатка освојила је екипа ГОЦК Приједор - ОШ „Петар Кочић“ Приједор, док је најбоља екипа овогодишњег такмичења у категорији Омладине екипа ГОЦК Добој – Медицинска школа Добој.

За најбољег маркиранта проглашен је Павле Тузланчић из Бијељине, а најбољи шминкер 24. републичког такмичења био је Миљан Ласица из Мркоњић Града.