19. април, 2019.

„Мали људи великог срца“-традиционална хуманитарна акција ученика ОШ „Иван Горан Ковачић

Продаја креативних радова организована је на Тргу Краља Петра I Карађорђевића , а ученици су се потрудили да њихови радови буду што оригиналнији и љепши.

Такође, данас се окупио велики број суграђана, који су куповином васкршњих поклона дали свој допринос овој хуманитарној акцији.

Најзначајнији допринос дали су ученици разредне наставе, њихови учитељи и чланови Савјета ученика. Највећу подршку пружили су родитељи који су несебично учествовали у изради експоната и куповини. Приход од ове акције биће уплаћен у добротворне сврхе.

Сви учесници су по ко зна који пут положили испит хуманости и добили чисту петицу из другарства.
Захваљујемо се ученицима, родитељима, учитељима и свим суграђанима који годинама подржавају хуманитарну акцију "Мали људи великог срца".