21. октобар, 2016.

Породици Милановић поклоњена веш-машина

Волонтери мркоњићке Општинске организације Црвеног крста обишли су породицу Милорада Милановића и уручили им веш-машину, пакете хране и средстава за хигијену.

Ријеч је о шесточланој породици, подстанарима, која нема ријешено стамбено питање.

Петар Митрић, предсједник Црвеног крста општине Мркоњић Град, каже да се ова помоћ реализује у оквиру Недјеље дјетета.

"Мало смо закаснили јер је Недјеља дјетета прошла, али битно је да смо помоћ однијели тамо гдје је заиста потребна. Веш-машину је обезбиједио Црвени крст Републике Српске", рекао је Митрић.

Милановић има четворо дјеце, од којих троје иде у основну школу. Живе у тешким условима, јер нико није запослен.