23. септембар, 2016.

Начелница Дивна Аничић отворила Меморијални кошаркашки турнир у Мркоњић Граду

Начелница општине Мркоњић Град Дивна Аничић отворила је вечерас у спортској дворани у Мркоњић Граду 10. Меморијални кошаркашки турнир 'Да се не заборави'.

Турнир је посвећен страдању Срба у јесен 1995. године, за вријеме окупације овг дијела Републике Српске од Оружаних снага Хрватске и ХВО-а.

Турнир ће трајати два дана, а вечерас су одигране двије утакмице гдје је  Леотар из Требиња  савладао ''Студент'' из Бања Луке,  док је у другој утакмици домаћин турнира  Младост савладала Бањалучки Борац. Сутра од 18 часова на програму су полуфинална и финална уакмица, а биће одиграна и ревијална утакмица између пионира Борца и Младости.