07. март, 2017.

Одржан концерт ''Носим те у срцу мама''

У позоришној сали Дома културе, синоћ је поводом 8. марта Међународног дана жена, Дјечији хор 'Мали принц'одржао традиционални, десети по реду концерт под називом „Носим те у срцу мама“.

Велики број суграђана подржао је најмлађе, те се у позоришној сали тражило мјесто више.

На концерту су учествовали ученици Основне школе ''Иван Горан Ковачић'', те чланови Музичке школе.

Они су рецитацијом и пјемом указали на значај мајке у њиховом одрастању  и њену улугу, која је стуб носивости њиховог развоја и подршке током одрастања. Такође, су хтјели да се захвале и укажу другима да не забораве празник који нам долази већ у сриједу, а то је 08.март - „ДАН ЖЕНА“.

Организатори концерта су Дјечији хор ''Мали принц'' и ЈУ КСЦ ''Патар Кочић'' уз подршку општине Мркоњић Град, која подржава овакве и сличне догађаје, јер једино се на тај начин могу сачувати здрави темељи развоја најмлађих.