28. децембар, 2016.

Традиционални новогодишњи пријем за пензионере

Синдикална организација општине Мркоњић Град уприличила је данас пријем за 47 пензионера, који су свој радни вијек провели радећи у Општинској управи.

Ријечима добродошлице пензионере је поздравила начелница општине Дивна Аничић, који им је упутила искрене честитке и жеље поводом предстојећих празника и уручила пригодан поклон од по 100КМ.

''Желим вама и вашим породицама  пуно здравља, редовне пензије  и сретне предстојеће празнике, као и да нам дођете и идуће године'', рекла је Аничићева.

Бивши сарадници су се захвалили Синдикалној организацији што их нису заборавили и што их се сјете сваке године.

''Захваљујем се Синдикалној организацији  која сваке године мисли на нас, а  новац ћу искористити да достојно прославим предстојеће празнике, рекао је 78-годишњи пензионер Никола Удовчић.

Новогодишњем пријему присуствовали су  и начелници  Одјељења Општинеске управе Мркоњић Град.