02. децембар, 2016.

Конститутивна сједница Скупштине општине Мркоњић Град 6. децембра

Конститутивна сједница Скупштине општине Мркоњић Град биће одржана у уторак 6. децембра, са почетком у 10.00 часова.

На дневном реду сједнице, наћи ће се шеснаест тачака. Између осталих, на дневном реду су верификација мандата одборника Скупштине општине, избор предсједника и потпредсједника општинског парламента, избор замјеника начелника, те приједлог рјешења о именовању в.д. секретара Скупштине општине. на Сједници ће бити разматран и приједлог рјешења о именовању вршилаца дужности начелника у Општинској управи општине Мркоњић Град.

Сједница ће бити одржана у сали Скупштине општине, а дневни ред сједнице можете погледати овдје.