14. септембар, 2016.

Расписан конкурс за пријем приправника у Општинску управу општине Мркоњић Град

Данас, 14. септембра, Општинска управа Општине Мркоњић Град расписала је јавни конкурс за пријем седам (7) приправника са високом стручном спремом у Општинску управу општине Мркоњић Град. На конкурс се могу јавити лица која до сада нису засновала радни однос у свом занимању, а приправнички стаж, за оне који буду примљени на основу овог конкурса, трајаће годину дана.

Рок за подношење пријава је 15 дана, од дана објављивања јавног конкурса. Пријаве на јавни конкурс се могу поднијети директно или путем поште, на адресу: Општина Мркоњић Град, Трг краља Петра I Карађорђевића бр.1, са назнаком-„Комисији за избор“. Непотпуне и неблаговремене пријаве неће се узимати у разматрање.

Јавни конкурс се објављује у «Службеном гласнику Републике Српске» и у дневном листу «Глас Српске», као и на огласној табли општине Мркоњић Град.

О условима Конкурса, потребним документима и осталим појединостима које се тичу Конкурса више детаља можете погледати  овдје