29. јул, 2016.

Расписан оглас за aнгажовање лица у реализацији СОЦЕМ пројекта

У наставку имплементације пројекта „Подршка пружаоцима социјалне помоћи и побољшање капацитета за праћење“ СОЦЕМ, који финансира Европска унија, а партнер у реализацији пројекта је ЕПРД – фирма из Пољске са којим Делегација Европске уније има потписан уговор, у току је формирање мобилног тима за пружање помоћи у кући особама старије добне скупине и инвалидна лица у општини Мркоњић Град, а при ЈУ Центар за социјални рад.

Након проведених анализа потреба корисника ЈУЦСР МГ у току је припремање услова за успостављање помоћи и његе у кући, те је расписан оглас за aнгажовање лица у реализацији СОЦЕМ пројекта, који је објављен на Заводу за запошљавање општине Мркоњић Град и то за позицију:

-          - Кординатор мобилног тима

-          - Чланови мобилног тима

-          - Мајстор у кући

Сви заинтересовани, опис задужења и активности за потребне позиције могу видјети на Заводу за запошљавање општине Мркоњић Град, као и које су то потребне вјештине и квалификације за предвиђене послове.