28. децембар, 2023.

ОБАВЈЕШТЕЊЕ-Коначни резултати конкурса за стипендије

Обавјештавамо све студенте првог циклуса који су конкурисали за додјелу стипендија Општине Мркоњић Град у академској 2023/2024.години да су КОНАЧНИ резултати конкурса за стипендије објављени 28.12.2023. године на огласној табли Општине као и на web сајту општине.

Сви студенти који су поднијели захтјев за додјелу стипендија, а испуњавају услове конкурса остварили су право на стипендију.

Износ мјесечне стипендије за све године студија је 140 КМ, изузев за студенте који имају статус  ППБ и РВИ од I-IV категорије чији износ је 170 КМ, и студената који студирају Машински факултет, физику и студенти Рударско-геолошког факултета чије стипендије износе 200 КМ.

Датум потписивања уговора о стипендирању биће накнадно објављен.

КОНАЧНИ РЕЗУЛТАТИ

ПРЕДСЈЕДНИК КОМИСИЈЕ